ROZWIŃ MENU

twoje ciało w dobrych rękach

twoje centrum sportowe

junior

fitness

sport

aqua

ul. Szuwarowa 1
30-384 Kraków

e-mail: info@cascada.com.pl
tel.: 12 262 76 45, 12 262 76 46

Siłownia, tenis ziemny, sala sportowa, tenis stołowyPn - Ndz: 6:00 - 22:00 Basen, sauna, solariumPn - Pt: 10:00 - 22:00
Sb - Ndz: 9:00 - 21:00

Szkółka tenisowa LOB

Szkółka tenisowa LOB

Zapisz sie już dziś -tel 505 109 569! 

Szkoła Tenisa "Lob" to marka znana i ceniona  na rynku usług sportowych od ponad 20 lat. Została założona przez byłego zawodnika KS Nadwiślan i trenera Polskiego Zwiazku Tenisa Piotra Kostucha w roku 1990. Nasi trenerzy to w pełni wykwalifikowani instruktorzy PZT, byli zawodnicy oraz pasjonaci tenisa i wszystkiego co z nim związane.

Obecnie zajęcia prowadzone są  w Centrum Sportowym"Cascada" przy ul. Szuwarowej 1, gdzie korzystamy z dwóch superkomfortowych i w pełni profesjonalnych hal tenisowych. Korty pokryte są specjalną nawierzchnią chroniącą przed kontuzjami oraz zapewniającą idealne warunki do gry.

W naszej szkole priorytetem jest zapewnienie profesjonalizmu oraz komfortu gry. Z tego powodu zajęcia prowadzone są w niewielkich (5-6) osobowych grupach dla dzieci i młodzieży lub dla osob dorosłych indywidualnie z trenerem, co gwarantuje najwyższą skuteczność w nauczaniu tenisa.
Zajęcia naszej Szkółki Tenisowej dla dzieci i młodzieży odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny.
Dla dorosłych proponujemy godzinne zajęcia indywidualne z trenerem oraz zajęcia w grupach 4-osobowych  z trenerem

Oprócz tego jako jedyni oferujemy zupełną nowość w nauce tenisa - specjalne lekcje rodzinne dla mamy, taty i dziecka, w trakcie których oprócz korzyści płynących z aktywności fizycznej, satysfakcji z nauki gry, można miło spędzić czas z najbliższymi. Taka metoda na spędzenie wolnego czasu z pewnością przyniesie wiele satysfakcji każdej rodzinie, a tenis może stać się życiową pasją łączącą zarówno rodziców jak i dziecko.

Prowadzimy również profesjonalne konsultacje dla zawodników wyczynowych startujących w turniejach każdej kategorii wiekowej.

Oferujemy fachowy serwis tenisowy, a dla osób nieposiadających własnego sprzętu zapewniamy bezpłatne wypożyczenie rakiety.
Dodatkowo proponujemy profesjonalne doradztwo w kwestii kupna własnego sprzętu sportowego.

W okresie wakacji organizujemy obozy dla dzieci i młodzieży podczas których uczymy oraz doskonalimy umiejętności gry w tenisa. W czasie ferii zimowych, oprócz tenisa, zapewniamy również naukę jazdy na nartach i snowboardzie. Takie wakacje mogą stanowić wspaniały początek przygody z tenisem jak i fantastyczną kontynuację nauki gry pod czujnym okiem kompetentnych opiekunów i trenerów.

Zajmujemy się również organizacją tenisowych wyjazdów integracyjnych dla pracowników firm. Wyjazdy organizowane są zarówno w Polsce jak i za granicą w komfortowych hotelach, pensjonatach lub ośrodkach. Oferujemy profesjonalną naukę gry w tenisa, co z pewnością sprzyja rozwinięciu pozytywnych lub nawet przyjacielskich relacji pomiędzy uczestnikami wyjazdu.

Gorąco zachęcamy do nauki gry w tenisa. Jest to sport elegancki oraz dynamiczny, odpowiedni dla osób w każdym wieku bez względu na kondycję fizyczną.

W naszej szkole uczymy grać małe dzieci dla których tenis stanowi idealną podstawę do zdrowego rozwoju fizycznego, intelektualnego i społecznego. Dzieci w niewielkich grupach, poprzez gry i zabawy poznają zarówno technikę tenisa, jak i nawiązują przyjaźnie wśród swoich rówieśników. Sport daje im poczucie niezależności oraz radość z każdej zagranej prawidłowo piłki.

Dla młodzieży tenis stanowi świetną alternatywę na spędzenie wolnego czasu, zarówno z przyjaciółmi z grupy jak i indywidualnie z trenerem. Uczy skupienia, cierpliwości, spokoju. Tenis rozwija zdolności koncentracyjne młodego człowieka. Dodatkowo zapewnia prawidłowy rozwój fizyczny, tak ważny w okresie dojrzewania.

Dorośli w tenisie mogą odnaleźć idealną metodę na odnalezienie spokoju po całym dniu ciężkiej pracy. Wysiłek fizyczny powoduje powstawanie endorfin potocznie nazywanych hormonami szczęścia, które rozładowują napięcie związane ze stresem. Oprócz tego tenis stanowi idealny sposób na utrzymanie zdrowiej i smukłej sylwetki.

Dla osób starszych tenis jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Aktywność fizyczna daje wiele radości oraz korzyści związanych ze zdrowym trybem życia. Tenis chroni przed wieloma chorobami poprzez poprawienie wydolności serca, zredukowania tkanki tłuszczowej czy chociażby  wzmocnienie tkanki kostnej.
Dodatkowo mają państwo możliwość brania udziału w licznych turniejach amatorskich, co oprócz ogromnej satysfakcji z rozwijania nowych umiejętności może przynieść radość z wygranych oraz zaoowocować nowymi znajomościami nawiązywanymi w całym kraju.

Tenis może stać się pasją każdego z nas, wystarczy tylko spróbować!
 
Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej,

Piotr Kostuch
 
 
  • 1316467958_0.jpg
  • 1316467958_1.jpg
  • 1316467958_2.jpg
  • 1316467958_3.jpg
  • 1316467958_4.jpg
  • 1316467958_5.jpg
Kontakt
Fax:12 262 76 47
Adres
ul. Szuwarowa 1, 30-384 Kraków